Alpakka teaszűrő, jelzett, kopásnyomokkal, kis sérüléssel, 13,5x9,5 cm + Távol-keleti mini porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 7,5 cm