3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm