cca 1920-47 Vegyes tablófotó tétel, össz. 14 db, többségében budapesti iskolák, közte egy Ganz Vill. Rt. csoportkép 1928-ból, többségében az 1930-as évekből. Néhány pecséttel jelzett, egy kivételével mind keményhátú fotó, részben sérült és foltos, 12x16,5 és 29x43,5 cm közötti méretekben
Fotógyűjtemény medvecei és medveczki Medveczky Béla családjának hagyatékából: katonaportrék, vizitkártyák, esküvői fotó, stb., közte egy névjegykártya is. Vegyes méretben és állapotban.
cca 1950-1970 Családi fotóalbum, vegyes képekkel (külföldi utazások, kirándulások, stb.), kb. 100 db beragasztott fotó, vegyes méretben, harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 32x23 cm
cca 1930-40 MÁVAG Önkéntes Tűzoltóság alakulása, 2 db csoportkép a MÁVAG Művelődési Ház előtt (Bp., Golgota u. 3.), jelzés nélkül, 6x8 és 9x13,5 cm + Ganz Gyári tűzoltóság története 1860-1914, sokszorosított gépirat + történelmi visszapillantás, sokszorosított gépirat + 1985 Fővárosi VIII. ker. Tűzoltóparancsnokság irat