Militaria Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2841281
15000
437
Military
1911 Brassó, katonaportré, megírt fotólap, 14×9 cm
2837993
15001
437
Military
1943 Vitéz Duska László (1912-1987) Magyar Tiszti Vitézségi Érmével kitüntetett II. világháborús százados, a 2. magyar hadsereghez tartozó 37/III. zászlóalj parancsnokának levele, amelyben egy katonatársának az Erdélyi Emlékérme elküldéséről ír. Egyéb érdekes részlettel. Egy kézzel írt oldal, Duska László autográf aláírásával. Lap alján valamivel későbbi feljegyzéssel 1942-43. évi harctéri katonat...
2847798
15002
437
Military
1938 Kassai bevonulás, 4 db fotónegatív, 6×9 cm 2847754
15003
437
Military
Katonák a II. világháborúban, 5 db síkfilm negatív, 6×6 cm 2838471
15004
437
Military
1944 tábori postai levelezőlap II. világháború idejéből, az Orosházai Friss Hírek kiadó hivatalának küldve, amelyben kéri egy honvéd, hogy jelentessék meg névnapi üdvözlő sorait az újságban.
2799547
15005
437
3800
Military
2854879
15006
437
Military
cca 1914 Katonaportré, keményhátú fotó Schäffer Ármin budapesti műterméből, foltos, sérült, 16,5×10,5 cm 2813060
15007
437
Military
cca 1940 Német katonák légvédelmi ágyúval (Flak) a keleti fronton, II. világháborús propaganda fotólap, 14x9 cm 2764925
15008
437
Military
8 db II. világháborús katonai fotó 6x9 cm
2769518
15009
437
Military
cca 1950-1960 Fiatal német katona portréja, fotó, 14x9 cm 2813659
15010
437
Military
cca 1935 Spanyol polgárháborús kézi tükör, katona képével 8 cm 2854874
15011
437
Military
1942 karácsonya harcoló honvédeinké és hozzátartozóiké! képeslap Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF