Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2687082
15420
437
Music, Musical notes, Instruments
2844450
15421
437
3 db régi népdal témájú könyv: 101 magyar népdal. Szerk.: Bárdos Lajos. Átnézte és előszóval ellátta: Kodály Zoltán. VII. kiadás. Bp., 1939, Magyar Cserkészszövetség. 4. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztással javított gerinccel, kissé sérült bortóval. + Madárka. 102 magyar népdal. Közreadja Kerényi György. Bp., 1934, Magyar Kórus, 112 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. + 103 ... 2849576
15422
437
2848846
15423
437
2 db könyv - Fajth Tibor: Rossini. Bp., 1962. + Jemnitz Sándor: Chopin. Bp., 1960. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
2846150
15424
437
R. Strauss élete képekben + Brahms élete képekben. Bp., 1960, 1961, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban. 2816505
15425
437
Fém fúvós hangszer kottatartó 15 cm 2848425
15426
437
Csende Béla (szerk.): A népdalkutató Bartók Béla Békés, Arad és Bihar megyékben. Békéscsaba, 1981. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2774738
15427
437
2636262
15428
437
2837666
15429
437
cca 1950 16 db opera szövegkönyv 2824143
15430
437
Vegyes kotta tétel - Daloskönyv; Magyar nóták, stb.
2844709
15431
437
4600
cca 1930 12 db gramofon lemez: Nóták, slágerek, egy tartóban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF