Rahmen Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2851130
13663
437
Frames
4 db régi képkeret, minimális kopásokkal, 15x13-36,5x24,5 cm között. 2842034
13664
437
Frames
Üvegezett, dekoratív fakeret, régi szarvaspár nyomattal. Belső méret: 25x33 cm
2842125
13665
437
Frames
Dekoratív ovális, aranyszínű paszpartuval díszített üvegezett fakeret, Erzsébet királynő (Sisi) nyomattal, belső méret: 23,5x18,5, látható méret: 17x12 cm 2842294
13666
437
Frames
Dekoratív ovális, üvegezett, kissé sérült képkeret, I. Ferenc József nyomattal, belső méret: 23x17, látható méret: 16,5x10,5 cm 2839868
13667
437
Frames
2 db dekoratív, áttört fa képkeret, belső méret: 18,5x13,5 cm 2850571
13668
437
Frames
13 db fa képkeret, belső méret: 24x18 cm és 33x25 cm között, kopott, részben kissé sérült 2853253
13669
437
Frames
Dekoratív, öntött fém asztali képkeret, kitámasztható, 19x13 cm (belső méret: 8,5x6 cm) 2853716
13670
437
Frames
Nagy méretű aranyozott fa képkeret 80x80-as kép vagy tükör számára.
2781924
13671
437
600
Frames
Aranyszínű képkeret, kopásnyomokkal, sérüléssel, benne modern nyomat, 33×23 cm 2760284
13672
437
Frames
Dekoratív, üvegezett fakeret, foltos selyemképpel, belső méret: kb. 38x29 cm 2765622
13673
437
Frames
Nyomatok mahagóni keretben 45x55 cm
2592700
13674
437
Frames
2 db dekoratív, üvegezett fakeret, egyik szövetképpel, másik a müncheni Viktualienmarktot ábrázoló nyomattal. Kisebbik javított. Belső méret: 23x15,5 és 33x24,6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF