https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 118
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2819465
12304
437
0
65000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Sződy Szilárd (1878-1939): Libatömő. Égetett agyag, jelzett, kis kopásokkal, m: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2609515
12305
437
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Fritz Kochendörfer (1871-1942): "Fiatal lány mellszobra". Alabástrom, márvány talapzaton, oldalán jelzett, München 1890 körül. Korának megfelelő kopásokkal, egy két apró lepattanással. m:24cm
Das Lot is nicht erreichbar
2754608
12306
437
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
CARLI, Auguste Henri (1868-1930): Szerelmes pár. Terrakotta. Márvány talapzaton, jelzett, kopásokkal, 49x20x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2747390
12307
437
0
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Richard Aurili (1834-1914): Rokkázó nő. Jelzett, Festett terrakotta. Hibátlan. m: 57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2843192
12308
437
0
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzett, egyik kis ujján minimális sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
2841243
12309
437
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2852937
12310
437
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Schrammel Imre (1933): Nimfa. c. szobor. Az Új Nemzeti Színház megnyitására készült mű eredeti gipsz vázlata. Bronz változata a nemzeti Színház homlokzatát díszíti. Jelzett. Kis sérüléssel. 50x32 cm 2850264
12311
437
0
18000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Jelzés nélkül: Keresztes katona. Bronz, márvány talapzaton, kopott, m: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2852500
12312
437
0
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Voltaire szobra. Bronz szobor. márvány talapzaton Jelzés nélkül 38 cm 2840577
12313
437
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Jelzés nélkül: Jazz zenészek. Festett fém. Ragasztott, kopásokkal, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2756696
12314
437
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Jelzés nélkül: Randevúra várva. Art deco réz szobor, mészkő talapzaton, m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2806880
12315
437
0
40000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
1
Oskar Hertel: Figura. Bronz, kőtalapzaton, kopott, hiányos, jelzett, 1900 körül, m: 28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse