Amerikai Egyesült Államok 1972. "Apollo 16" kétoldalas fém emlékérem (26mm) T:2 ph. USA 1972. "Apollo 16" two-sided metal commemorative medallion (26mm) C:XF edge error
Amerikai Egyesült Államok 1980. 15c "Jéghoki" Ag olimpiai bélyegérem (~12g/0.925/24,5x39,5mm) T:PP USA 1980. 15 Cents "Ice Hockey" Ag olympic stamp medallion (~12g/0.925/24,5x39,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1980. 15c "Futás" Ag olimpiai bélyegérem (~12g/0.925/24,5x39,5mm) T:PP USA 1980. 15 Cents "Track" Ag olympic stamp medallion (~12g/0.925/24,5x39,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok DN "Francis Marion tábornok / A mocsári róka" bronz emlékérem eredeti tokban (38mm) T:AU,XF USA ND "General Francis Marion / The Swamp Fox" bronze commemorative medal in original case (38mm) C:AU,XF
Ausztria 1873. "Bécsi világkiállítás" aranyozott bronz emlékérem "J. CHRISTLBAUER" gyártói jelzéssel. "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Szign.: H. STROBEL T:F aranyozás lekopott Austria 1873. "World exhibition of Vienna" gilt bronze commemorative medallion with makers mark "J. CHRISTLBAUER". "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873"....
Ausztria ~1910. "I. Napóleon" bronz plakett vörösmárvány posztamensen Szign.: Franz Stiasny (65x58mm) T:1- Austria ~1910. "Napoleon I" bronze plaque on red marble edestal Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:AU
Ausztria / Bécs 1912. "XXXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" bronz medál (33mm) T:VF Austria / Wien 1912. "23th International Eucharistic Congress" bronze medallion (33mm) C:VF
Ausztria DN "Szent Flórián Apátság" kétoldalasjelzett Ag emlékérem (11.08g/925/30mm) T:1 (PP) patina Austria ND "Augustiner-Chorherrenstift St. Florian" two sided hallmarked Ag commemorative medallion (11.08g/925/30mm) C:UNC (PP) patina