Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2837810
31468
437
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére" patinázott vörösréz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:AU
2793783
31469
437
Numismatik
Pataky Béla (1932-) 1985. "Budapest - Vigadó / EAEG 47th Meeting and Technical Exhibition" bronz emlékérem (70mm) T:1- folt, kis ph
2846169
31470
437
Numismatik
Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. "Budapest II. kerület 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~112-115mm) T:AU
2831677
31471
437
Numismatik
Pátzay Pál (1896-1979) 1933. "Egry József" kétoldalas öntött bronz emlékérem "EGRY JÓZSEFNEK ÖTVENEDIK SZÜLETÉSNAPJÁRA BARÁTAI ÉS TISZTELŐI 1933 / A NAPSUGARA BADACSONY NEDŰJÉBE ZAMAT LETT VISSZA RAGYOGJA REÁNK MŰVED EZ ISTENI ÍZT" (79mm) T:1- / Hungary 1933. "József Egry" two-sided bronze medallion. Sign.: Pál Pátzay (79mm) C:AU 2838004
31472
437
Numismatik
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 2848617
31473
437
Numismatik
Rajki László (1939-) 1989. "A Szövetkezetért - Orosháza 1989 - ÁFÉSZ" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (35,5g/0.835/42,5mm) T:AU patina 2751359
31474
437
Numismatik
Rajki László (1939- ) 1999. "Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1-
2690527
31475
437
Numismatik
Rajki László (1939- ) 2001. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:2 patina
2774774
31476
437
Numismatik
Rajki László (1939-) DN "Orosháza - Társastáncverseny" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1-
2792279
31477
437
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) 1975. "Földes Pál 1900-1975 / Textilipari Műszaki és Tudományos Egyesület" fém emlékérem (86mm) T:2
2812756
31478
437
Numismatik
Reményi József (1877-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" bronz emlékérem (80mm) T:2 patina / Hungary 1955. "National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre" bronze commemorative medal. Sign.: József Reményi (80mm) C:XF patina 2822556
31479
437
Numismatik
Reményi József (1887-1977) DN "Férfi portré" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF