Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 363

Papp László (1947-) 1988. Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére patinázott vörösréz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:AU
31468.

Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére" patinázott vörösréz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
Pataky Béla (1932-) 1985. Budapest - Vigadó / EAEG 47th Meeting and Technical Exhibition bronz emlékérem (70mm) T:1- folt, kis ph
31469.

Pataky Béla (1932-) 1985. "Budapest - Vigadó / EAEG 47th Meeting and Technical Exhibition" bronz emlékérem (70mm) T:1- folt, kis ph

Rufpreis:
3 000 HUF
Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. Budapest II. kerület 1873-1973 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~112-115mm) T:AU
31470.

Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. "Budapest II. kerület 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~112-115mm) T:AU

Rufpreis:
6 000 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) 1933. Egry József kétoldalas öntött bronz emlékérem EGRY JÓZSEFNEK ÖTVENEDIK SZÜLETÉSNAPJÁRA BARÁTAI ÉS TISZTELŐI 1933 / A NAPSUGARA BADACSONY NEDŰJÉBE ZAMAT LETT VISSZA RAGYOGJA REÁNK MŰVED EZ ISTENI ÍZT (79mm) T:1- / Hungary 1933. József Egry two-sided bronze medallion. Sign.: Pál Pátzay (79mm) C:AU
31471.

Pátzay Pál (1896-1979) 1933. "Egry József" kétoldalas öntött bronz emlékérem "EGRY JÓZSEFNEK ÖTVENEDIK SZÜLETÉSNAPJÁRA BARÁTAI ÉS TISZTELŐI 1933 / A NAPSUGARA BADACSONY NEDŰJÉBE ZAMAT LETT VISSZA RAGYOGJA REÁNK MŰVED EZ ISTENI ÍZT" (79mm) T:1- / Hungary 1933. "József Egry" two-sided bronze medallion. Sign.: Pál Pátzay (79mm) C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom) bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31472.

Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Rajki László (1939-) 1989. A Szövetkezetért - Orosháza 1989 - ÁFÉSZ kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (35,5g/0.835/42,5mm) T:AU patina
31473.

Rajki László (1939-) 1989. "A Szövetkezetért - Orosháza 1989 - ÁFÉSZ" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (35,5g/0.835/42,5mm) T:AU patina

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Rajki László (1939- ) 1999. Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1-
31474.

Rajki László (1939- ) 1999. "Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1-

Rufpreis:
4 000 HUF
Rajki László (1939- ) 2001. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:2 patina
31475.

Rajki László (1939- ) 2001. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:2 patina

Rufpreis:
1 600 HUF
Rajki László (1939-) DN Orosháza - Társastáncverseny egyoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1-
31476.

Rajki László (1939-) DN "Orosháza - Társastáncverseny" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1975. Földes Pál 1900-1975 / Textilipari Műszaki és Tudományos Egyesület fém emlékérem (86mm) T:2
31477.

Renner Kálmán (1927-1994) 1975. "Földes Pál 1900-1975 / Textilipari Műszaki és Tudományos Egyesület" fém emlékérem (86mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Reményi József (1877-1977) 1955. Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére bronz emlékérem (80mm) T:2 patina / Hungary 1955. National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre bronze commemorative medal. Sign.: József Reményi (80mm) C:XF patina
31478.

Reményi József (1877-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" bronz emlékérem (80mm) T:2 patina / Hungary 1955. "National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre" bronze commemorative medal. Sign.: József Reményi (80mm) C:XF patina

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Reményi József (1887-1977) DN Férfi portré egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
31479.

Reményi József (1887-1977) DN "Férfi portré" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF