Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2822064
31528
437
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Várhelyi György (1942-) DN "Vermes Miklós" egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású tokban (110mm) T:1-
2793465
31529
437
Numismatik
Váró Márton (1943-) 1970. "Dr. Jeney Endre" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (86mm) T:1-
2849986
31530
437
Numismatik
Váró Márton (1943-) DN "1956. Okt. 23. Felkelt a magyar nép és megküzdött a szabadságért Dávidként Góliáttal" egyoldalas, öntött bronz plakett (~104-105mm) T:XF
2792447
31531
437
Numismatik
Vincze Dénes (1914-1972) ~1970. "Mesterségek" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 patina
2792485
31532
437
Numismatik
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
2793400
31533
437
Numismatik
2625792
31534
437
Numismatik
Vincze Dénes (1914-1972) DN Szocreál tudomány témájú aranyozott fém plakett (78mm) T:1-,2
2850647
31535
437
Numismatik
Vígh Tamás (1926-2010) ~1970-1980. "Szabó Ervin-emlékérem / A tudományért - A művelődésért" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (81mm) T:AU 2850616
31536
437
7500
Numismatik
Vígh Tamás (1926-2010) 1972. "Petőfi" egyoldalas, nagyalakú bronz plakett dísztokban (116,5mm) T:AU patina 2771162
31537
437
Numismatik
2751644
31538
437
Numismatik
1952. "Csillag László igazgató elvtársnak a Munkaerőtartalékok S.E. Béke Vándordíjas versenyében kifejtett jó munkájáért - 1952." festett gipsz emlékérem gravírozott fém lapon, márvány talapzaton, adományozói okirattal, "BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 2." gyártói jelzésű dísztokban (50mm, talapzat:178x125mm) T:1- a tok kissé kopottas
2793403
31539
437
Numismatik
1968. "1918-1968 / MSZMP Központi Bizottsága Agitációs és Propaganda Osztálya" ezüstpatinázott bronz plakett (75x78mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF