2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Német kerámia falidísz, 23k arannyal díszített fekete kerámia, jelzett (Triplex-Werkstätten Erpel Rhein, rajz: Josef Arens), kisebb lepattanásokkal, kopásnyomokkal, 15x15 cm