11379. 437. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras