19153.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
A Budapesti Hírlapszedők Köre félszázados története. 1884-1934. Bp., 1934., Világosság Rt.,87+1 p.+23 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.