19059.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
B. Eötvös József: A Karthausi II. kötet. Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban, sarkán kis kopással