19142.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Bársony István: A szerelem könyve. Bp., 1899, Franklin-Társulat, 266 p. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kisebb foltokkal.