19131.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Erdősi Károly: Szocziális vezérkönyv. Katholikus legény-, ifjusági- és munkásegyesületek alakítására és vezetésére. Bp., 1904, Stephaneum, 371 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.