Nagyvasúti vontatójárművek Magyarországon. Közlekedési Múzeum. Szerk.: Czére Béla, Vaszkó Ákos. Bp. 1984, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 359+(1) p. Első kiadás. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
Halász Tibor: A vasúti gőzvontatás energetikai fejlődése a felszabadulás óta. (Különlenyomat). Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Tudományos Közleményei V. köt. 2-5. sz. Bp., 1960, k.n., 293-308 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Per la Millesima Locomotiva. Societa Italiana Ernesto Breda per Costruzioni Meccaniche Milano. H.n., é.n. Reprint kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán kis sérüléssel, foltos borítóval.