Iglódy Kálmán, jánossi - Kálmán és Álmos. Történeti rajz. Írta: 1848-49-iki honvédszázados. Bp., 1889, Schlenker és Kovács ny. [4], 130 l. - Korabeli egészvászon-kötésben. Ragasztott. Ritka