1964 A Rendőrség fegyverhasználati jogáról. Bp., 1964. BM tanulmányi és kiképzési csoportfőnökség 162p. szolgálati példány pecséttel, név feljegyzéssel a borítón Kiadói papírkötésben
1917 Tolnai: A világháború naptára az 1917. évre. Képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötésben, kopott borítóval, a borítón a kép a sarkán hiánnyal, a lapszéleken szamárfülekkel, 64 p.
A katonai tereptan zsebkönyve. Sajtó alá rendezték: Rédey István, Horváth Andor, Róbert Ottó. Bp., 1954., Honvédelmi Minisztérium, 173 p. Kiadói kopott papírkötés.
Regeln u. Wörterverzeichnis für die deutsche Rechtschreibung... zum Gebrauche in den k.u.k. Milit{r-Erziehungs- und Bildunganstalten. Wien, 1902. Korabeli félvászon kötésben 166p.
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.