3 db minikönyv: Magyar Zsidó ex libris, Magyar szecessziór ex librisek, Régi magyar gyufacímkék. Mindegyik számozott.. Összesen 2-300 példányban megjelent munkák
Dr. Sikota Győző: Zsolnay. (Porcelán díszítésű minikönyv). Bp., 1996, Műszaki Könyvkiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói bársonykötés, az elülső kötéstáblán Zsolnay porcelán plakettel díszítve, kiadói papírtokban, jó állapotban.
Thuróczy János: Zsigmond király. Fordította: Dr. Horváth János. Bp., 1982, Pátria. 470. számozott példány, zománcplakettel díszített műbőr kötés, jó állapotban.
Thuróczy János: Hunyadi János. Részlet a Magyarok Krónikájából. Fordította: Dr. Horváth János. Bp., 1982, Pátria. 445. számozott példány, zománcplakettel díszített műbőr kötés, jó állapotban.
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám 500 fekete és 500 piros számozott példányban. Számozatlan. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
Bálint György: Rapszódia az íróasztal mellett. Budapest, 1976, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 295 p. Kiadói műbőr kötésben. Készült 1500 példányban. kopott
Megye a Duna-Tisza közén. Szerk.: Ablaka István, Sztrapák Ferenc. Kecskemét, 1984, Petőfi-ny. Minikönyv. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.