1938 Turisták Lapja 50. évfolyam II. kötet. Bp., MTSZ, 503-876 p. Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000008/1938-Turistak-Lapja-50-evfolyam-II-kotet-Bp-MTSZ-503-876-p-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszo~II2863839
2863839
18036
438
4800
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: 1938 Turisták Lapja 50. évfolyam II. kötet. Bp., MTSZ, 503-876 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: tg