18122.
438. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Nansen, Fridtjof: Utazás az úszó jégen I-II. Bp., 1932, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban.