Hoffmann Viktor: A fényképezés útmutatója. Bp., 1917, A Fény, (8)+176+(12) p. + XII t. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, hirdetésekkel. Átkötött félbőr-kötésben.
Dr. Áfra Nagy János: A magyar iparostanoncoktatás története. A szerző, Áfra Nagy János (1901-1984) által Imre Sándor (1877-1945) pedagógus, egyetemi tanár, művelődéspolitikus részére DEDIKÁLT példány. Ipari Szakkönyvtár 33-35. Bp.,[1939.],Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 254 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, az elülső táblán ütődésnyomokkal.
MSZ 1585-73 üzemi szabályzat erősáramú villamos berendezések számára. Magyarázattal ellátott szöveg. Magyar Szabványügyi Hivatal. Bp., 1977, Szabványkiadó, 509+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, "Csepel Művek Híradástechnikai Gépgyára" bélyegzőkkel.
Jalsoviczky Géza: A gőzkazánok szerkezete és kezelése. Bp., 1903., Műszaki Irodalmi és Nyomdai Rt., 8+322+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, bejelölésekkel, a címlapon névbélyegzésekkel.
1965 Groma Géza: Fémfizika. Az OMBKE Fémkohászati Szakosztály Csepeli Csoport által rendezett tanfolyam anyaga. Kézirat gyanánt. IV+208 p. (+ ábra-mellékletek). Egészvászon-kötésben, jó állapotban.