Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2811466
10987
438
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm 2867946
10988
438
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Déry Ilonka könyveiből, színezett rézkarc, papír, jelzett, 10,5×9 cm 2868113
10989
438
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Dr. Siklóssy Litográfia, papír. jelzés a nyomaton 16x12 cm 2868112
10990
438
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Wiesinger Frigyes. Klisé, papír. 6,5x12 cm 2866902
10991
438
Ex libris - small-graphics
Nagy, Sándor (1869 - 1950) / tervező, Morelli, Gusztáv (1848 - 1909) / kivitelező: Ex libris - A. Lippich de K. (Koronghi Lippich Elek), fametszet, papír, 12×9 cm 2869997
10992
438
Ex libris - small-graphics
Mosonyi-Pfeiffer, Hellmann (1863-1905): Ex libris Brázay Zoltán, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 17,5×13,5 cm szakadással 2848764
10993
438
Ex libris - small-graphics
Monori Kovács Jenő (1884-?), 2 db szecessziós ex libris terv: Holzwarth Lajos könyve és Ex libris Lily Poor, 1910 körül. Ceruza, tus, papír, egyik jelzett, 25x21 és 16,5x16,5 cm 2830361
10994
438
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris F.K. (ex libris terv). Vegyes technika, karton, papírra kasírozva. 10×7,5 cm 2869986
10995
438
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: A Magy. kir. Szabadalmi Hivatal könyvtára ex libris, papír, 10x6 cm 2866447
10996
438
Ex libris - small-graphics
Tóth Laci könyve ex libris könyv borítón. Klisé 6,5x13 cm 2689062
10997
438
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm, Jelzés nélkül: Galambos Ferenz. Fametszet, papír, 8x7,5cm, Varsányi Pál: Hajdu János. Fametszet, papír, 9x6,5cm, Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc (Aktok között) Fametszet, papír, 8x5cm, DOLEŽAL, Antonín: Lustig István. Fametszet, papír, 3,5x3,5cm, MFI jelzéssel: Galambos. Fametszet, papír, 11,5x8,5cm, AK j...
2862028
10998
438
Ex libris - small-graphics
28 db erotikus ex libris, vegyes technika, papír, jelzéssel és jelzés nélkül, vegyes méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF