Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1380122
11023
438
Ex libris - small-graphics
Szekeres Ferenc (1952-): Ex libris. Rézkarc. Jelzett. / bookplate. Engraving, signed. 10x12 cm 1318008
11024
438
100
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Ex Libris Galambos Ferencné. Linó, papír, jelzett a linón, 12×8 cm 2866865
11025
438
Ex libris - small-graphics
Ehringshausen, Willy: Ex libris Valentin Schumacher, klisé, papír, 11×12,5 cm 2667216
11026
438
Ex libris - small-graphics
2638379
11027
438
24000
Ex libris - small-graphics
Vegyes exlibris tétel, kb. 245 db. Magyar és külföldi grafikusok Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. / Collection of 245 ex libris bookplates Hungarian and international. Different techniques 2866633
11028
438
Ex libris - small-graphics
Vincze László (1957-): 2 db fametszet, merített papíron 7x9 cm 2866545
11029
438
Ex libris - small-graphics
1975 Vertel József (1922-1993): Vác, rézkarc, papír, jelzett, 10,5×11 cm 2849117
11030
438
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül (Szőnyi István?): Ülő női akt. Rézkarc, papír, 9x6 cm
2866547
11031
438
Ex libris - small-graphics
1986 1975 Vertel József (1922-1993): Budapesti Kulturális Fórum, rézkarc, papír, jelzett, 9,5×8 cm 2869993
11032
438
Ex libris - small-graphics
havas László (1895-?) Ex libris Kutiék könyvtárából linómetszet, 10x6 cm
2853254
11033
438
Ex libris - small-graphics
2 db ex libris Légrády Sándornak elküldve
2866939
11034
438
Ex libris - small-graphics
Biro Val (1921-2014): Ex libris Paul Tabori, klisé, papír, jelzett, 9×7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF