Gádor Emil (1911-1998): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gador-Emil-1911-1998-Csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-Uvegezett-fakeretben-50C39740-cm~II2872689
2872689
10161
438
30000
Beschreibung: Gádor Emil (1911-1998): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett fakeretben. 50×40 cm
: pk