48 000 HUF
127,32 EUR, 137,14 USD
Markó Ernő (1868-1945): Óbudai kikötő hajókkal. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán Szegedi kiállítás 1938 raglapjával és egy további kiállítás címke töredékével. Dekoratív. sérült fakeretben, 44×58 cm