60 000 HUF
159,15 EUR, 171,43 USD
Mizser Pál (1941-): Csendélet. Tempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Felület enyhén foltos. Fakeretben, 62×105 cm