10357. 438. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Oppel Magda (1884-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, szecessziós stílusú üvegezett fakeretben, 80×70 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk