10447. 438. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Stettner Béla (1928-1984): Parti emberek V. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, üvegezett fakeretben, 16×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras