8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Vincze András (1914-1987): Utcarészlet. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28,5×39 cm