10827.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Azonosítatlan szlovák festőművész. Csendélet. Olaj, vászon, Jelzett, 55x65 cm / Unidentified Slovakian painter: Still life. Oil on canvas. Signed. 55x65 cm