10757.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Bergfried jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x30 cm