10759.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Ho jelzéssel, John Constable után: Szénásszekér (tanulmány). Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív fakeretben.