10744.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Illencz jelzéssel: Aratók. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 50×73 cm