10967.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 62x33 cm