Jelzés nélkül: Ház a dombok között. Akvarell, papír, jobb felső sarkáb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Haz-a-dombok-kozott-Akvarell-papir-jobb-felso-sarkaban-kisse-serult-2~II2834903
2834903
10907
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Ház a dombok között. Akvarell, papír, jobb felső sarkában kissé sérült. 28x37 cm
: ekb