10767.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Molnár Z János jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült. Fakeretben, 49×68 cm