10828.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
Olvashatatlan (Fierling v. Bierling) jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 44x56 cm.