10876.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm