10868.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, sérült. 60x80 cm, dekoratív keretben.