10879.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: La Rochelle. Színezett rézkarc, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 21x14 cm