10875.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, farost. 27x45 cm. Dekoratív fakeretben.