10869.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, falemez. 36x80 cm, dekoratív keretben.