11146. 438. Gelaufene Fernauktion Stich
3 000 HUF
0 HUF
Chic Parisien No. 153 (női divatkép), 1900 körül. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül. Sérült, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 42,5×32 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk