11145. 438. Gelaufene Fernauktion Stich
2 400 HUF
0 HUF
Divatkép, 1900 körül. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül. Sérült, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 31,5×27 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk