11112.
438. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után, Robert Aust metszése: Cilla, 1905-10 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Sérült. 24×19,5 cm