Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2662530
438
380000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
2632510
20001
438
400000
Arany (14/Au) Fehérarany férfi karkötő, jelzett, nettó: 20,45g, Jelzett. D: 7 cm
2851930
20002
438
240000
Ezüst (Ag) 6 személyes evőeszköz készlet, tálaló eszközökkel. Dianás jelzéssel, XX: sz. eleje Nettó 1772 g + kések 2764273
20003
438
110000
2860935
20004
438
100000
6 db különféle ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzettek, össz. nettó: 577,9 g. Vegyes állapotban, 7x5,5 cm és 11x8 cm között. 2860845
20005
438
95000
2 db nagyméretű ezüst (Ag) doboz, fa betéttel (az egyik betét kissé sérült, kopott). Jelzettek, kopásnyomokkal, bruttó: 963,7 g, 20x17x6 cm és 19x13,5x4,5 cm 2833563
20006
438
170000
Ezüst (Ag) pezsgős vödör, jelzett, m: 15 cm, d: 18,5 cm, nettó: 465 g
2787218
20007
438
200000
Ezüst (Ag) Bachruch teáskanna, jelzett, m: 27 cm, nettó: 791g
2787213
20008
438
180000
Ezüst (Ag) teáskanna, jelzett, m: 27 cm, nettó: 840g
2829457
20009
438
170000
Arany (Au/14k) nyaklánc, Krisztus medállal, jelzett, nettó: 9,9 g. h: 51 cm
2390776
20010
438
180000
2832452
20011
438
70000
Ezüst (Ag) fonaltartó, jelzés nélkül, h: 16 cm, nettó: 73g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF