12286.
438. Gelaufene Fernauktion
Antik
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm