12213. 438. Gelaufene Fernauktion Antik
8 000 HUF
0 HUF
Muharos Lajos: Iparművész nikkelezett réz és bronz kehely, kopásokkal, Jelzés nélkül, sérült, m: 22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras